Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Aktualitātes > Valsts augstākos apbalvojumus saņem arī Zemessardzes 3. Latgales brigādes pārstāvji
Valsts augstākos apbalvojumus saņem arī Zemessardzes 3. Latgales brigādes pārstāvji

Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienā svinīgā ceremonijā Rīgas pilī par dažādiem sasniegumiem valsts labā 71 cilvēkam tika pasniegti valsts augstākie apbalvojumi. Augstākos valsts apbalvojumus par nopelniem Latvijas valsts labā 18. novembrī saņēma arī septiņi aizsardzības nozares pārstāvji.

Tostarp valsts augstākos apbalvojumus saņēma arī Zemessardzes 3. Latgales brigādes pārstāvji.

Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā Ordeņu kapituls lēma piešķirt Viestura ordeni un Atzinības krustu bijušajam Zemessardzes 25. kājnieku bataljona komandierim, tagad Aizsardzības ministrijas Militāro pārstāvju grupas štāba virsniekam NATO štābā Nīderlandē pulkvežleitnantam Normundam Baranovam, par nopelniem Nacionālo bruņoto spēku attīstībā, augsti profesionālu un pašaizliedzīgu dienestu tiks iecelts par Viestura ordeņa virsnieku.

Pulkvežleitnants Normunds Baranovs tiek apbalvots par militāriem nopelniem, priekšzīmīgu dienestu, pašaizliedzīgu un nozīmīgu ieguldījumu Nacionālo bruņoto spēku attīstībā, ieguldījumu Zemessardzes attīstībā un jaunatnes militāri patriotiskajā audzināšanā.

Zemessardzes 3. Latgales brigādes Operatīvās daļas Mobilās apmācību nodaļas priekšnieks virsleitnants Dainis Mikanovs par nopelniem Nacionālo bruņoto spēku attīstībā, augsti profesionālu un pašaizliedzīgu dienestu ir iecelts par Viestura ordeņa kavalieri.

Virsleitnants Dainis Mikanovs tiek apbalvots par militāriem nopelniem, pašaizliedzīgu un priekšzīmīgu dienestu, ieguldījumu Nacionālo bruņoto spēku veidošanā un attīstībā, ieguldījumu Zemessardzes attīstībā un jaunatnes militāri patriotiskajā audzināšanā.

Foto: Gatis Dieziņš (Jaunsardzes un informācijas centrs)

Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008