Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Aktualitātes > Vidzemes vienību virsseržanti diskutē par iespējām sadarboties
Vidzemes vienību virsseržanti diskutē par iespējām sadarboties

Novembra beigās Valmierā, Zemessardzes 22.kājnieku bataljona bāzē, notika Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes vienību virsseržantu un vecāko instruktoru seminārs. To organizēja brigādes virsseržants Dainis Ceirulis, un semināra mērķis bija savstarpēji iepazīties, kopīgi apzināt izaicinājumus un iespējamos risinājumus, dalīties pieredzē, saprast, kādu atbalstu vienības var sniegt viena otrai, kā arī plānot brigādes instruktoru sastāva kvalifikācijas celšanu un profesionalitāti.

Atklājot semināru, brigādes komandieris pulkvedis Mareks Ozoliņš uzsvēra bataljonu virsseržantu lomu instruktoru sastāva kā Zemessardzes mugurkaula nozīmi vienību un Nacionālo bruņoto spēku kopējo uzdevumu izpildē. Semināra dalībnieki brigādes komandierim izklāstīja problēmas un sniedza priekšlikumus zemessargu apmācības procesa organizēšanas un nodrošinājuma uzlabošanā.

Visas dienas garumā bataljonu virsseržanti un vecākie instruktori diskutēja par esošajiem izaicinājumiem ikdienas darbā un izskatīja iespējas uzlabot gan pašu instruktoru darbu, gan zemessargu apmācību procesu.

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes vienību virsseržanti un vecākie instruktori virsseržanta Daiņa Ceiruļa (pirmajā rindā otrais no labās) vadībā apsprieda kopējos izaicinājumus un meklēja risinājumus zemessargu apmācības procesa uzlabošanā. Foto: Ieva Karlsberga

Dienas beigās semināra dalībnieki atzina, ka tikšanās bijusi vērtīga, jo devusi iespēju izklāstīt problēmas, uzklausīt kolēģu pieredzi un risinājumus. Savukārt semināra rīkotājs virsseržants D. Ceirulis apliecināja, ka apkopotās problēmas prioritārā secībā virzīs to risināšanai. Tāpat viņš pauda, ka jau drīzumā apmeklēs vienības, jo seminārs devis iespēju uzzināt, kādas tēmas jāpārrunā katrā no brigādes vienībām – kādā tā ir instruktoru loma un tās stiprināšana, citā – apgādes jautājumi un dienesta organizācija, bet vēl kādā – jaunu zemessargu piesaiste un apmācība.

Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008