Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Informācija presei > Norisināsies Zemessardzes 3. brigādes nodaļas līmeņa kolektīvās apmācības nometne
Norisināsies Zemessardzes 3. brigādes nodaļas līmeņa kolektīvās apmācības nometne

Šodien, 25. jūlijā, Zemessardzes 3. brigādes mācību poligonā „Meža Mackeviči”, Vaboles pagastā, Daugavpils novadā, notiks svinīgā Zemessardzes 3. brigādes organizētās nodaļas līmeņa kolektīvās apmācības nometnes atklāšanas ceremonija. Pirmie zemessargi un karavīri mācību poligonā “Meža Mackeviči” ieradās jau svētdien, 23. jūlijā, lai iekārtotos un sagatavotos nometnei. Nometnē piedalās 200 zemessargi un karavīri no visiem septiņiem Zemessardzes 3. brigādes bataljoniem.

Nometne norisināsies no 23. jūlija līdz 5. augustam, un tās laikā zemessargi apgūs militārās iemaņas darbojoties nodaļas sastāvā. Nodaļas līmeņa kolektīvā apmācība ir organizēta lauka nometnes veidā un tā ir pirmā šāda veida kolektīvās apmācības nometne Zemessardzes 3. brigādē. Apmācības procesu nodrošina Zemessardzes 3. brigādes visu bataljonu instruktori.

Nometnes atklāšanas ceremonijā zemessargus sveiks Zemessardzes 3. brigādes komandieris pulkvežleitnants Māris Simsons un Zemessardzes 3. brigādes bataljonu komandieri.

Zemessardzē uzņem Latvijas Republikas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem, un vēlas dienēt Zemessardzē. Lai iestātos Zemessardzē, jāsazinās ar, atbilstoši dzīves vietai, tuvāko Zemessardzes bataljonu un jāsaņem tālākos norādījumus. Informācija, par prasībām uzņemšanai Zemessardzē, ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā- Prasības uzņemšanai Zemessardzē. Tur atrodama arī Zemessardzes bataljonu kontaktinformācija.

Zemessardzes 3. brigādes teritorijā atrodas septiņi bataljoni- Zemessardzes 25. kājnieku bataljons Gulbenē, Zemessardzes 31. kājnieku bataljons Alūksnē, Zemessardzes 32. kājnieku bataljons Rēzeknē, Zemessardzes 34. Artilērijas bataljons Daugavpilī, Zemessardzes 35. Nodrošinājuma bataljons Preiļos, Zemessardzes 55. kājnieku bataljons Aizkrauklē un Zemessardzes 56. kājnieku bataljons Jēkabpilī.

Skaties video par dalību Zemessardzē: https://youtu.be/jMcnpL8Fskk

Informāciju sagatavoja:
dižkareive Ruta Surovcova
Zemessardzes 3. brigādes
Civilmilitārās sadarbības speciāliste
Tālrunis: 26192444
E-pasts: ruta.surovcova@mil.lv 

Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008