Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Informācija presei > Aizsardzības nozares vadība Latgalē apmeklēs Zemessardzes 3. brigādes kolektīvās apmācības nometni
Aizsardzības nozares vadība Latgalē apmeklēs Zemessardzes 3. brigādes kolektīvās apmācības nometni

27. un 28. jūlijā aizsardzības nozares vadība Daugavpils novadā apmeklēs Zemessardzes 3. brigādes organizēto nodaļas līmeņa kolektīvās apmācības nometni, lai iepazītos ar jauno zemessargu apmācību un sadzīves apstākļiem.

Rīt, 27. jūlijā, nometni mācību poligonā “Meža Mackeviči” apmeklēs Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieks brigādes ģenerālis Ivo Mogiļnijs, savukārt 28. jūlijā ar zemessargiem tiksies Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons.

Nometnē piedalās 200 zemessargi un karavīri no visiem septiņiem Zemessardzes 3. brigādes bataljoniem.

Nometne norisinās no 23. jūlija līdz 5. augustam, un tās laikā zemessargi apgūst militārās iemaņas darbojoties nodaļas sastāvā. Nodaļas līmeņa kolektīvā apmācība ir organizēta lauka nometnes veidā un tā ir pirmā šāda veida kolektīvās apmācības nometne Zemessardzes 3. brigādē. Apmācības procesu nodrošina Zemessardzes 3. brigādes visu bataljonu instruktori.

Zemessardzē uzņem Latvijas Republikas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem, un vēlas dienēt Zemessardzē. Lai iestātos Zemessardzē, jāsazinās ar, atbilstoši dzīves vietai, tuvāko Zemessardzes bataljonu un jāsaņem tālākos norādījumus. Informācija, par prasībām uzņemšanai Zemessardzē, ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā- Prasības uzņemšanai Zemessardzē. Tur atrodama arī Zemessardzes bataljonu kontaktinformācija.

Zemessardzes 3. brigādes teritorijā atrodas septiņi bataljoni- Zemessardzes 25. kājnieku bataljons Gulbenē, Zemessardzes 31. kājnieku bataljons Alūksnē, Zemessardzes 32. kājnieku bataljons Rēzeknē, Zemessardzes 34. Artilērijas bataljons Daugavpilī, Zemessardzes 35. Nodrošinājuma bataljons Preiļos, Zemessardzes 55. kājnieku bataljons Aizkrauklē un Zemessardzes 56. kājnieku bataljons Jēkabpilī.

Skaties video par dalību Zemessardzē: https://youtu.be/jMcnpL8Fskk

Informāciju sagatavoja:
kapteine Sandra Brāle
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļa
Tālrunis: 29295730, 67335135
Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008