Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Informācija presei > Norisināsies Zemessardzes 3. brigādes nodaļas līmeņa kolektīvās apmācības nometnes viesu diena
Norisināsies Zemessardzes 3. brigādes nodaļas līmeņa kolektīvās apmācības nometnes viesu diena

Piektdien, 4. augustā, Zemessardzes 3. brigādes mācību poligonā „Meža Mackeviči”, Vaboles pagastā, Daugavpils novadā, norisināsies Zemessardzes 3. brigādes nodaļas līmeņa kolektīvās apmācības nometnes viesu diena. Viesu dienu apmeklēs Zemessardzes komandiera pienākumu izpildītājs, Zemessardzes štāba priekšnieks pulkvežleitnants Ervīns Kopeika un citi aicinātie viesi.

Apmeklējot nodaļas līmeņa kolektīvās apmācības nometni, viesi iepazīsies ar kolektīvās apmācības nometnes norisi un vēros testu kārtošanu tēmās: taktiskā pārvietošanās, slēpnis, patruļbāze un ugunspunkta iznīcināšana. Testus zemessargi kārtos nodaļas sastāvā, tādējādi tiks pārbaudītas viņu zināšanas par nometnes laikā apgūtajām militārajām prasmēm un iemaņām. Tāpat viesiem būs iespēja apskatīt nometnes teritoriju, kā arī tikties ar zemessargiem.

Jau ziņots, ka nometne norisinās no 23. jūlija līdz 5. augustam un tās laikā zemessargi apgūst militārās iemaņas darbojoties nodaļas sastāvā. Nodaļas līmeņa kolektīvā apmācība ir organizēta lauka nometnes veidā un tā ir pirmā šāda veida kolektīvās apmācības nometne Zemessardzes 3. brigādē. Zemessargiem ir iespēja uzlabot fizisko sagatavotību un apgūt militārās pamatiemaņas.

Nometnē piedalās 200 zemessargi un karavīri no visiem septiņiem Zemessardzes 3. brigādes bataljoniem. Apmācības procesu nodrošina Zemessardzes 3. brigādes visu bataljonu instruktori.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!

Aicinām jūs piektdien, 4. augustā, atspoguļot nodaļas līmeņa kolektīvās apmācības nometnes viesu dienu, kas notiks Zemessardzes 3. brigādes mācību poligonā “Meža Mackeviči” no plkst. 10.30 līdz 12.00. Ierašanās autobusa pieturā “Līksna” līdz plkst. 10:15, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu- pasi vai ID karti. Aicinām pieteikt dalību pasākumā līdz 3. augusta plkst.12:00, rakstot uz e-pasta adresi ruta.surovcova@mil.lv.

Informāciju sagatavoja:
dižkareive Ruta Surovcova
Zemessardzes 3. brigādes
Civilmilitārās sadarbības speciāliste
Tālrunis: 26192444
E-pasts: ruta.surovcova@mil.lv 

Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008