Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Informācija presei > Aizsardzības nozares pārstāvji saņem augstākos valsts apbalvojumus
Aizsardzības nozares pārstāvji saņem augstākos valsts apbalvojumus

Rīt, 18. novembrī, plkst. 15.00 Rīgas pilī Latvijas aizsardzības nozares pārstāvji saņems augstākos valsts apbalvojumus par nopelniem Latvijas valsts labā.

Aizsardzības ministrijas Militāro pārstāvju grupas štāba virsnieks NATO štābā Nīderlandē pulkvežleitnants Normunds Baranovs, Nacionālo bruņoto spēku Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes 1. mehanizētā kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Raivis Melnis un Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba Operatīvās plānošanas departamenta Kaujas atbalsta pārvaldes vecākais eksperts majors Rolands Millers par nopelniem Nacionālo bruņoto spēku attīstībā, augsti profesionālu un pašaizliedzīgu dienestu ir iecelti par Viestura ordeņa virsniekiem.

Zemessardzes Mācību centra priekšnieks kapteinis Arturs Maksis un zemessargs, Zemessardzes 3. Latgales brigādes Operatīvās daļas Mobilās apmācību nodaļas priekšnieks virsleitnants Dainis Mikanovs par nopelniem Nacionālo bruņoto spēku attīstībā, augsti profesionālu un pašaizliedzīgu dienestu ir iecelti par Viestura ordeņa kavalieriem.

Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona Sakaru un informācijas sistēmu atbalsta centra Tehniskā atbalsta daļas Radiosakaru līdzekļu darbnīcas priekšnieks štāba virsseržants Ainārs Bērziņš un Nacionālo bruņoto spēku Gaisa spēku Aviācijas eskadriļas Vadības grupas kvalificēts speciālists štāba virsseržants Gaitis Polis par nopelniem Nacionālo bruņoto spēku attīstībā, augsti profesionālu un pašaizliedzīgu dienestu ir apbalvoti ar Viestura ordeņa pirmās pakāpes (zeltītu) goda zīmi.

Zemessardzes 27. kājnieku bataljona Zemessardzes veterāns seržants Jānis Bahmanis par nopelniem Nacionālo bruņoto spēku attīstībā, augsti profesionālu un pašaizliedzīgu dienestu ir apbalvots ar Viestura ordeņa otrās pakāpes (sudraba) goda zīmi.

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Majore Mairita Senkevicina
Tālrunis: 67335067
E-pasts: mairita.senkevicina@mod.gov.lv

 

Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008