Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Informācija presei > Bruņoto spēku komandieris apmeklē Zemessardzes 17.kaujas atbalsta bataljonu
Bruņoto spēku komandieris apmeklē Zemessardzes 17.kaujas atbalsta bataljonu
Rīt, 8.februārī, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš apmeklēs Zemessardzes 17.kaujas atbalsta bataljonu, lai iepazītos ar vienības gatavību pildīt 2018.gada uzdevumus un tiktos ar zemessargiem.

Vizītes laikā ģenerālleitnants L.Kalniņš tiksies ar Zemessardzes 17.kaujas atbalsta bataljona komandieri pulkvežleitnantu Jāni Rutkovski, vienības karavīriem un zemessargiem. Ģenerālleitnants L.Kalniņš uzsver: “Vēlos izrunāties ar personālu, par viņu izjūtām, kādā veidā katrs personīgi ir gatavs iesaistīties uzdevumu izpildē. Apmācību intensifikācija un zemessargu ilgstoša iesaiste mācībās ir ļoti svarīga vienības kaujas spēju stiprināšanā”.

Vizītes laikā Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants L.Kalniņš informēs bataljona personālu par Bruņoto spēku prioritātēm un aktualitātēm apgādes, bruņojuma un infrastruktūras jomā.

Šobrīd Zemessardzes 17.kaujas atbalsta bataljonā dienesta pienākumus pilda vairāk nekā 300 zemessargi, 50 zemessargi-veterāni, kā arī vairāki profesionālā dienesta karavīri, kas organizē zemessargu dienesta uzdevumu izpildi un apmācības.

Zemessardzes 17.kaujas atbalsta bataljona galvenie uzdevumi ir paaugstināt pretgaisa aizsardzības spējas, pildīt valsts aizsardzības uzdevumus, sagatavot Latvijas pilsoņus dienestam Zemessardzē.


Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Majore Mairita Senkevicina
Tālrunis: 67335067
E-pasts: Mairita.Senkevicina@mod.gov.lv

Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008