Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Informācija presei > Zemessardzes 1.Rīgas brigāde cienās ar karstu tēju XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu tirdzniecības vietās
Zemessardzes 1.Rīgas brigāde cienās ar karstu tēju XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu tirdzniecības vietās
Sestdien, 3.martā, no plkst.9 līdz plkst.14, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu tirdzniecības vietās, Rīgā, pie Dailes teātra, Latvijas Nacionālā teātra un Nacionālās operas un baleta, Zemessardze nodrošinās militārajās lauka virtuvēs vārītu tēju, lai padarītu biļešu pārdošanu un pirkšanu patīkamāku un veselībai draudzīgāku.

Apzinoties Latvijas valsts simtgades pasākumu norises nozīmību iedzīvotājiem, Zemessardze atsaucās uz Latvijas Nacionālā kultūras centra lūgumu atbalstīt pasākuma norisi. Cienājoties ar zemessargu sarūpēto silto tēju, varēs uzzināt par iestāšanos Zemessardzē, kā arī aplūkot militāro tehniku un ekipējumu.

Zemessardzē uzņem Latvijas Republikas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem, un vēlas dienēt Zemessardzē. Lai iestātos Zemessardzē, jāsazinās ar, atbilstoši dzīves vietai, tuvāko Zemessardzes bataljonu un jāsaņem tālākos norādījumus. Informācija, par prasībām uzņemšanai Zemessardzē, ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā - Prasības uzņemšanai Zemessardzē. Tur atrodama arī Zemessardzes bataljonu kontaktinformācija. Īpaši aicinām jauniešus pievienoties Zemessardzei un plānot dalību nometnē vasarā.

Zemessardzes 1.Rīgas brigādes atbildībā ietilpst Zemessardzes Studentu bataljons, Zemessardzes 17. kaujas atbalsta bataljons un Zemessardzes 19. nodrošinājuma bataljons. Papildus brigādes ietvaros tiks izveidoti divi jauni bataljoni – Bauskā un Rīgā. Zemessardzes 1.Rīgas brigādes komandieris ir pulkvežleitnants Sandris Gaugers.

Pārliecība par tautas pašaizsardzības organizācijas nepieciešamību radās 1991.gada barikāžu dienās. Šo gadu laikā Zemessardze ir izveidojusies par skaitliski lielāko Nacionālo bruņoto spēku struktūru un valsts aizsardzības pamatu. Zemessardze dod iespēju Latvijas Republikas pilsoņiem brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību.

Skaties video par dalību Zemessardzē: https://youtu.be/jMcnpL8Fskk

Informāciju sagatavojusi:
Guna Freimane
Zemessardzes štāba
Vadības grupas speciāliste
Tālrunis: 67335905
E-pasts: guna.freimane@mil.lv

Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008