Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Informācija presei > Ventspilī notiks Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes pamatapmācības nometne
Ventspilī notiks Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes pamatapmācības nometne

No 22. līdz 29. aprīlim Ventspilī, Vārves pagasta “Vanagos” notiks Zemessardzes 4.Kurzemes  brigādes organizētā zemessargu pamatapmācības nometne, kurā piedalīsies vairāk nekā 100 zemessargu. 

 Nometnē zemessargi apgūs lauka kaujas iemaņas, kaujas šaušanas pamatprincipus, gūs ieskatu topogrāfijā un medicīnā. Zemessargi varēs uzlabot fizisko sagatavotību un apgūt militārās pamatiemaņas.

Nometnes laikā no 27. līdz 29. aprīlim notiks arī Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes sakarnieku apmācība un paplašinātais pirmās medicīniskās palīdzības apmācību kurss.

Apmācības procesu nodrošinās Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes instruktori.

Jau ziņots, ka šogad Zemessardzes dienestā uzņemto zemessargu apmācība notiek, izmantojot nometnes modeli, kur zemessargi militārās pamatiemaņas apgūst nepārtrauktā laika posmā.

Zemessardzē uzņem Latvijas Republikas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem, un vēlas dienēt Zemessardzē.

Lai iestātos Zemessardzē, jāsazinās ar dzīvesvietai tuvāko Zemessardzes bataljonu un jāsaņem tālākos norādījumus. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā -- Prasības uzņemšanai. Tur atrodama arī Zemessardzes bataljonu kontaktinformācija.

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes teritorijā atrodas pieci bataljoni – Zemessardzes 44.kājnieku bataljons Liepājā, Zemessardzes 45.kaujas nodrošinājuma bataljons Kuldīgā, Zemessardzes 46.kājnieku bataljons Ventspilī, Zemessardzes 51.kājnieku bataljons Dobelē un Zemessardzes 52.kaujas atbalsta bataljons Jelgavā

Informāciju sagatavoja:

Guna Štolcere

Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba

Civilmilitārās sadarbības nodaļas vecākā speciāliste

Tālrunis: 26577342; 63403645

E-pasts: guna.stolcere@mil.lv

 

Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008