Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Informācija presei > Zemessardzes 1.Rīgas brigāde nedēļas nogalē informēs par iespējām kļūt par zemessargu
Zemessardzes 1.Rīgas brigāde nedēļas nogalē informēs par iespējām kļūt par zemessargu

Zemessardzes 1.Rīgas brigāde nedēļas nogalē informēs par iespējām kļūt par zemessargu

Šī gada 18. un 19.maijā Zemessardzes 1.Rīgas brigādes štāba un vienību karavīri un zemessargi piedalīsies vairākos vērienīgos pasākumos, kur informēs par saviem dienesta uzdevumiem un iespējām kļūt par zemessargu, piedāvās apskatīt ekipējumu un ieročus, kā arī izmēģināt spēkus stafetēs.

18. un 19. maijā Olimpiskajā sporta centrā no plkst.10:00 līdz 20:00 norisināsies Lattelecom Rīgas maratona EXPO izstāde, kur Zemessardzes 1.Rīgas brigāde piedalīsies ar informatīvu stendu par dienesta iespējām un priekšrocībām Zemessardzē, lai interesenti varētu vairāk uzzināt, kas ir zemessargs un ko viņš patiesībā dara. Lai piesaistītu sportistu uzmanību, Zemessardzes 1.Rīgas brigādes karavīri un zemessargi organizēs militarizētas stafetes, kur visi varēs izmēģināt savas spējas individuālā ekipējuma uzvilkšanā un skriešanā ar laika kontroli.

19. maijā Pārdaugavas izpilddirekcija ciešā sadarbībā ar Pārdaugavas izglītības, kultūras, sporta iestādēm un organizācijām, dažādiem uzņēmējiem un radošiem pārdaugaviešiem  jau devīto gadu pēc kārtas organizēs ikgadējos Pārdaugavas svētkus – vienu no lielākajiem notikumiem Rīgas kreisajā krastā. Šajos svētkos piedalīsies arī Zemessardzes 1.Rīgas brigāde, organizējot sabiedrības informēšanas un rekrutēšanas aktivitātes. Zemessargi demonstrēs ekipējumu un ieročus, interesentiem piedāvās izmēģināt šaušanas precizitāti ar lāzeršaušanas trenažieri un mazākajiem svētku apmeklētājiem - iesaistīties veiklības stafetēs.

Savukārt Muzeju naktī 19.maija pašā vakarā Zemessardzes 1.Rīgas brigādes karavīri un zemessargi būs sastopami pie Latvijas Kara muzeja, kur informēs par dienestu Zemessardzes 1.Rīgas brigādes bataljonos, tai skaitā jaunajos bataljonos Rīgā un Bauskā.

Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008