Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Informācija presei > Rendas pagastā notiks Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes kājnieku vadu pārbaudes vingrinājums
Rendas pagastā notiks Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes kājnieku vadu pārbaudes vingrinājums

 

 No 17. līdz 27. maijam Rendas  pagastā notiek Zemessardzes 4.Kurzemes  brigādes organizētais  kājnieku vadu pārbaudes vingrinājums, kurā piedalās vairāk nekā 150 zemessargu un profesionālā dienesta karavīru no visiem  Zemessardzes 4.Kurzemes  brigādes bataljoniem. Vingrinājuma mērķis ir trenēt zemessargus dienesta uzdevumu izpildei un pārbaudīt ne tikai kājnieku vadu  teorētiskās zināšanas, bet arī fizisko sagatavotību un spēju veikt taktiskos uzdevumus.  

Vingrinājuma vērtēšanas procesu nodrošinās Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs. 

Zemessardzē uzņem Latvijas Republikas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem, un vēlas dienēt Zemessardzē.

Lai iestātos Zemessardzē, jāsazinās ar dzīvesvietai tuvāko Zemessardzes bataljonu un jāsaņem tālākos norādījumus. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā -- Prasības uzņemšanai. Tur atrodama arī Zemessardzes bataljonu kontaktinformācija.

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes teritorijā atrodas pieci bataljoni – Zemessardzes 44.kājnieku bataljons Liepājā, Zemessardzes 45.kaujas nodrošinājuma bataljons Kuldīgā, Zemessardzes 46.kājnieku bataljons Ventspilī, Zemessardzes 51.kājnieku bataljons Dobelē un Zemessardzes 52.kaujas atbalsta bataljons Jelgavā 

Iedzīvotāju ievērībai!

 Nacionālajos bruņotajos spēkos intensīvi turpinās pavasara un vasaras mācību cikls. Mācību un vingrinājumu laikā pa Latvijas autoceļiem pārvietojas gan Latvijas, gan sabiedroto karavīri un bruņoto spēku militārā tehnika, bet gaisa telpā lido militārās lidmašīnas un helikopteri. 

Nacionālie bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, īslaicīgi radītajiem trokšņiem, militārās aviācijas gaisa kuģu pārlidojumiem un iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem. Iespēju robežās operatīvā informācija būs pieejama bruņoto spēku Twitter profilā @Latvijas_armija.

Informāciju sagatavojusi:

Guna Štolcere

Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba

Civilmilitārās sadarbības nodaļas vec. speciāliste

Tālrunis: 26577342; 63403645

E-pasts: guna.stolcere@mil.lv

 

 

 

           

Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008