Aktualitātes|Dienests Zemessardzē|Par Zemessardzi|ZS vienības|Normatīvie akti|Saites|Zemessardzei 25
Resursi un rīki
Prasības uzņemšanai Zemesardzē
Jautā bruņotajiem spēkiem!
Tavai drošībai!
Fotogalerija
Flickr fotogalerija
Video galerija
Kontaktinformācija
Zemessardzes ziedojumu konts
Meklēšana
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Nodrošinājuma pavēlniecība
Mācību vadības pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija
Zemessardze > Aktualitātes > Informācija presei >  Valmieras svētkos – militārās vadības uzdevumi, tehnika un šaušanas simulators
Valmieras svētkos – militārās vadības uzdevumi, tehnika un šaušanas simulators

Sestdien, 28.jūlijā, Valmieras pilsētas svētku laikā sporta un aktīvās atpūtas zonā Valmieras 5.vidusskolas sporta laukumā, Raiņa ielā 5, no plkst.12.00 līdz 17.00 svētku jaunākie viesi varēs pārbaudīt savas prasmes, veicot militārās vadības uzdevumus un šaujot ar šaušanas simulatoru, kā arī apskatīt militāro tehniku un piemērīt karavīra ekipējumu.

Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljona karavīri un zemessargi Valmieras pilsētas iedzīvotājiem un viesiem pastāstīs arī par dienesta iespējām Zemessardzē un profesionālajā dienestā.

Savukārt piektdien, 27.jūlijā, Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljona karavīri un zemessargi un Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štāba personāls ar ģimenēm dosies tradicionālajā svētku gājienā “Valmiera lepojas!”, tādejādi apliecinot savu piederību Valmierai.

Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljons aicina vidzemniekus stāties Zemessardzē un izmantot iespēju Valmieras pilsētas svētku laikā uzzināt par dienesta iespējām, satiekot un iztaujājot vietējos zemessargus un karavīrus.

Zemessardzē uzņem 18 – 55 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu. Uz kandidātiem attiecas vairāki citi ierobežojumi, ar kuriem var iepazīties Zemessardzes mājaslapā sadaļā Prasības uzņemšanai. Lai pieteiktos dienestam Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljonā, kura štābs atrodas Valmierā, jāzvana uz tālruni 28671227 vai jādodas uz Kaugurmuižu Valmierā, Cēsu ielā 54.

Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljona atbildības teritorijā atrodas: Valmiera, Kocēnu, Beverīnas, Smiltenes, Strenču, Valkas, Burtnieku, Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Salacgrīvas un Alojas novads.

Video par dienestu Zemessardzē: https://youtu.be/jMcnpL8Fskk.

Valsts aizsardzība ir mūsu kopējā atbildība. Kopā mēs varam aizsargāt Latviju!

Iedzīvotāju ievērībai!

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas mērķim atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta e) apakšpunktam. Fotogrāfijas un video tiks publicēti aizsardzības nozares mājaslapās, militāro ziņu portālā sargs.lv un oficiālajos sociālo mediju kontos. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, ja tas ir iespējams, fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Pārzinis personas datu apstrādei ir Aizsardzības ministrija, adrese: K.Valdemāra iela 10/12, Rīga, LV-1473, tālrunis: 67335113, e-pasts:  kanceleja@mod.gov.lv. Datu speciālista kontakttālrunis: 67335253.

Informāciju sagatavoja

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes

Civilmilitārās sadarbības nodaļas priekšniece

virsleitnante Ieva Karlsberga

Tāl.27327669, e-pasts: ieva.karlsberga@mil.lv

Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi


Aktuālās saites
© LR Zemessardze 2008