Šā gada 9.martā plkst.17.00 Praulienas skolā notiks Zemessardzes orķestra koncerts

Pasākumi
Information prepared by
Zemessardze

Lietotāja Zemessardzes orķestris / Latvian National Guard Orchestra attēls.

Šā gada 9.martā plkst.17.00 Praulienas skolā notiks Zemessardzes orķestra koncerts. Zemessardzes orķestris kapteiņa Anda Kareļa vadībā klausītājiem sagatavojis daudzveidīgu programmu, kurā iekļauta gan latviešu, gan ārzemju komponistu mūzika.
Sadarbībā ar Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes (Vidzemes brigādes zemessargi) 25.kājnieku bataljonu jau no plkst.15.00 Praulienas skolā būs iespēja apskatīt karavīra ekipējumu un uzzināt par iespējām dienēt Zemessardzē.

Zemessardzes orķestris dibināts 2011.gada 1.novembrī. Tajā muzicē pamatā jaunieši, kas ir jau profesionāli mūziķi vai topošie profesionāļi.
Orķestra uzdevums ir Zemessardzes popularizēšana sabiedrībā, kā arī Zemessardzes un NBS ceremoniju muzikālā noformēšana. Šo pastāvēšanas gadu laikā Zemessardzes orķestris ir piedalījies arī dažādu pilsētu svētkos un sabiedriskos pasākumos. Iepriekšējais gads Zemessardzes orķestrim bijis notikumiem bagāts, orķestris viesojās gan Mičiganā, ASV, gan Kanādā, sniedzot daudz dažādu koncertu. Košas atmiņas Zemessardzes orķestrim ir radījuši arī panākumiem pilnie XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki. Zemessardzes orķestris regulāri sadarbojas ar Zemessardzes kori “Stars” un dažādiem populāriem solistiem.

Turpinot Zemessardzes un Zemessardzes orķestra tradīcijas, ieeja koncertā – bez maksas.