Zemessardzes 44.kājnieku bataljonam svinīgi pasniegs vairogu ar bataljona simboliku

Pasākumi
Information prepared by
Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde

 

Piektdien, 31. maijā, plkst. 16.00 Liepājā svinīgā ceremonijā Zemessardzes 44. kājnieku bataljons saņem koka vairogu ar bataljona simboliku, ko izstrādājuši Liepājas mākslas skolas audzēkņi kopā ar pedagogiem.

Zemessardzes 4.Kurzemes brigāde aptver visu Kurzemes novadu un daļu Zemgales novada teritorijas. Brigādes pakļautībā atrodas štābs Kuldīgā, Zemessardzes 44.kājnieku bataljons Liepājā, Zemessardzes 45.kaujas nodrošinājuma bataljons Kuldīgā, Zemessardzes 46.kājnieku bataljons Ventspilī, Zemessardzes 51.kājnieku bataljons Dobelē un Zemessardzes 52.kaujas atbalsta bataljons Jelgavā.

Zemessardzē uzņem Latvijas Republikas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem, un vēlas dienēt Zemessardzē. Lai iestātos Zemessardzē, jāsazinās ar dzīvesvietai tuvāko Zemessardzes bataljonu un jāsaņem tālākos norādījumus. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā -- Prasības uzņemšanai. Tur atrodama arī Zemessardzes bataljonu kontaktinformācija.

Informāciju sagatavoja:
kaprāle Iveta Rusiņa
Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba
Operatīvās pārvaldes mācību daļas vec. apmācību speciālists
Tālrunis: 26769548
E-pasts: iveta.rusina@mil.lv