Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljons sniedz atbalstu dienas centram “Cimdiņš”

01/13/2021
Atbalsts sabiedrībai
Information prepared by
Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štābs

Vakar, 12. janvārī, Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona karavīri un zemessargi palīdzēja atbalsta centram ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām "Cimdiņš" pārcelties uz jaunām telpām Ventspilī.

1

Atbalsta centra „Cimdiņš” vadītāja Ieva Sāmīte-Cērpa: "Šodien esam patīkami satraukti un priecīgi, ka varam pārcelties uz izremontētām telpām Kuldīgas ielā 4. Jaunās telpas ir plašākas, gaišākas, iekārtojums ir ērtāks un piemērots cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tagad šajā iestādē varēs patstāvīgi iekļūt arī cilvēki ar kustību traucējumiem, kuri ir spiesti pārvietoties invalīdu ratiņos."

"Sirsnīgu paldies vēlos pateikt Zemessardzes 46. kājnieku bataljona karavīriem un zemessargiem, bez kuru palīdzības un atbalsta pašu spēkiem mēs nevarētu tik ātri, vienas dienas laikā, pārvest mantas un inventāru uz jaunajām telpām. Kā pateicību par padarīto, dienas noslēgumā saviem palīgiem iedosim līdzi siltas pusdienas. Vēlos pateikties par atsaucību un sapratni Zemessardzes 46. kājnieku bataljona komandierim pulkvežleitnantam Jānim Lakševicam un Civilmilitārās sadarbības nodaļas vecākajai speciālistei seržantei Annai Gromai, jo ir ļoti svarīgi, ka vari paļauties un lūgumu pēc atbalsta vienmēr uzklausīs un centīsies palīdzēt," saka centra vadītāja.

kopb

Dienas centrs "Cimdiņš" ir kļuvis par ikdienas neatņemamu sastāvdaļu gan bērniem, gan arī pilngadīgām personām ar īpašām vajadzībām. Dienas centrā "Cimdiņš" klientiem tiek nodrošināta iespēja saturīgi pavadīt dienas aktīvo daļu, pilnveidot vai uzturēt savas prasmes, novērst sociālo izolētību.

Informāciju sagatavoja:
Guna Pričina
Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba
Informācijas daļas galvenā speciāliste
Tālrunis: 26577342; 67209913
guna.pricina@mil.lv