Ar Karogu braucienu Zemessardzes 44. kājnieku bataljons aicina uz gadadienas svinībām

09/22/2022 - 15:25
Pasākumi
Information prepared by
Zemessardzes 44. kājnieku bataljons

 

karogu brauciens

Sestdien, 24. septembrī, Zemessardzes 44. kājnieku bataljons atzīmēs dibināšanas 31. gadadienu. Bataljona karavīri un zemessargi Liepājas valstspilsētas un Dienvidkurzemes novada iedzīvotājiem sagatavojuši svētku pārsteigumu – Karogu braucienu. Ar karogiem izrotāti sešriteņu kvadracikli “Bombardier”, kā arī militārie taktiskie un nodrošinājuma transportlīdzekļi “Polaris” dosies svinīgā vieglās  militārās tehnikas maršā cauri Liepājai.

Karogu brauciens sāksies plkst. 12.00 no bataljona izvietojuma vietas Atmodas bulvārī 9, Liepājā, pārvietosies pa pilsētu un uzkavēsies vairākos pieturpunktos, kur interesentiem būs iespēja apskatīt militāro autotransportu un ekipējumu, kā arī satikt bataljona karavīrus un zemessargus – plkst. 12:25 stāvlaukumā pretī koncertzālei Lielais Dzintars, plkst. 13.10 stāvlaukumā Airītes ielā pretī DUS “Circle K”, plkst. 13.50 Klaipēdas iela 68, stāvlaukumā pretī tirdzniecības centram “XL SALA”, plkst. 14.25 stāvlaukumā pie tirdzniecības centra “Rietumu centrs”, plkst. 15.25 stāvlaukumā pie Ziemeļu mola.

Zemessardzes 44. kājnieku bataljons ir dibināts 1991. gada 25. septembrī, un 2002.gada 1. septembrī Zemessardzes reorganizācijas laikā tam tika pievienots Zemessardzes 47. kājnieku bataljons. Šobrīd vienības atbildības teritorijā ietilpst Liepājas valstspilsēta un Dienvidkurzemes novads.

Iedzīvotāju ievērībai!

 

            Aicinām Liepājas iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem.

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzē, Dienvidkurzemes novada un Liepājas iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni  63403611 vai rakstīt uz e-pasta adresi  44bn@mil.lv, vai personīgi ierasties vienībā - Liepājā, Atmodas bulvārī 9, Savukārt, lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā – zvaniet 1811, rakstiet esizemessargs@mil.lv vai www.esizemessargs.lv.

            Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

 

Informāciju sagatavoja:

Zemessardzes 44. kājnieku bataljons

Tālrunis: 63403617

laura.vebere@mil.lv