Dobelē norisināsies Zemessardzes 51. kājnieku bataljona gadadienas pasākumi

09/22/2022 - 15:39
Pasākumi
Information prepared by
Zemessardzes 51. kājnieku bataljons

Svētdien, 25. septembrī plkst. 13.00 Dobelē norisināsies Zemessardzes 51. kājnieku bataljona 31. gadadienai veltītie pasākumi.

Pasākumu programma sāksies plkst. 13.00 pie Dobeles atbrīvošanas pieminekļa ar militāru ceremoniju, kam sekos viesu uzrunas un ziedu nolikšana. Pasākumā tiks godināti labākie karavīri un zemessargi, tiem pasniedzot apbalvojumus. Svinīgā ceremonija noslēgsies ar Zemessardzes 51. kājnieku bataljona militāro parādi no Dobeles atbrīvošanas pieminekļa līdz Dobeles novada domei. Muzikālo pavadījumu nodrošinās Zemessardzes orķestris.

Pasākumā piedalīsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis Andris Rieksts, Dobeles un Tukuma novadu domes pārstāvji un sadarbības partneri no Valsts un pašvaldības policijas, karavīri, zemessargi un veterāni.

Zemessardzes 51. kājnieku bataljons dibināts 1991. gada 25. septembrī, un 2003. gada 31. martā Zemessardzes reorganizācijas laikā tam tiek pievienots Zemessardzes 42. kājnieku bataljons. Šobrīd vienības teritorija ietver Dobeles un Tukuma novadus.

 

Iedzīvotāju ievērībai!

 

Aicinām iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem Dobelē. Militārās ceremonijas laikā tiks izpildītas salūta zalves, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību.

Lai pieteiktos dienestam Zemessardzē, Dobeles un Tukuma novadu iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni 25570958 vai rakstīt uz e-pasta adresi 51bn@mil.lv, vai personīgi ierasties vienībā - Dobelē, Lauku ielā 15. Savukārt, lai iestātos Zemessardzē jebkurā citā bataljonā – zvaniet 1811, rakstiet esizemessargs@mil.lv vai www.esizemessargs.lv.

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Zemessardzes 51. kājnieku bataljons

Tālrunis: 25570958

renars.zile@mil.lv