Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Medicīnas rota apmācību organizēs Valmierā

01/23/2023 - 11:36
Militārās mācības
Information prepared by
Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Komunikācijas daļa

karavirs-glabejsZemessardzes 2. Vidzemes brigādes Medicīnas rota turpmāk organizēs militārās medicīnas apmācību Valmierā, Mākslinieku ielā 2.

Medicīnas rota ēku un tās apkārtni izmantos apmācību procesa centralizētai veikšanai, lai karavīri un zemessargi spētu nepārtraukti pilnveidot savas zināšanas dažādās individuālajās un kolektīvajās mācībās, kā arī pirmās palīdzības, paplašinātās pirmās palīdzības un karavīra-glābēja kursos.

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Medicīnas rotā dien profesionālā dienesta karavīri un zemessargi, kuriem ir medicīniskā izglītība vai kuri vēlas apgūt prasmes un iemaņas militārajā medicīnā. Zemessardzes mācības sniedz iespēju vienības personālam gan pilnveidot savas zināšanas, gan izmantot esošās, lai sniegtu atbalstu valsts aizsardzības spēju stiprināšanā.

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Medicīnas rota ikdienā veic brigādes personālsastāva veselības pārbaudes, vakcināciju, sniedz ambulatoras konsultācijas, kā arī sniedz medicīnisko atbalstu Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes vienību organizētajās mācībās un pasākumos.

Valmieras iedzīvotāju ievērībai

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot zemessargus un karavīrus uzdevumu izpildes laikā Valmierā, Mākslinieku ielas 2 apkārtnē. Zemessargi un karavīri trenējas pēc iespējas realitātei pietuvinātos apstākļos, tādējādi nostiprinot savas prasmes glābt savu un citu cilvēku dzīvības.