Tiešsaistes mācību ekskursijā jaunieši iepazīs Zemessardzes 4.Kurzemes brigādi

21.04.2021
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde

 

Šodien, 21. aprīlī, Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis Andris Rieksts tiksies ar jauniešiem, kuri piedalīsies tiešsaistes mācību ekskursijā, lai iepazīstinātu  ar Zemessardzi un 4. Kurzemes brigādi.

Tiešsaistes mācību ekskursijā varēs uzzināt par to, kādus izaicinājumus zemessargi uzveic pamatapmācības nometnēs, kāds ir Zemessardzes tehniskais un kaujas nodrošinājums, kā arī par to, kādas specialitātes var apgūt Zemessardzē, kļūstot, piemēram, par inženieri, mediķi, ložmetējnieku vai sakarnieku.

Mācību ekskursijas dalībniekiem būs iespēja tiešsaistē tikties arī ar Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessardzi Baibu Eversoni, kura pastāstīs par zemessargu ekipējumu un pienākumiem.

Tiešsaistes mācību ekskursijā plāno piedalīties vairāk nekā 120 audzēkņu no Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma un  Saldus tehnikuma.

Tiešsaistes mācību ekskursijas ir jauniešu biznesa un karjeras izglītības veidotājas, biedrības “Junior Achievement Latvia” iniciatīva, kuras mērķis ir sniegt  skolēniem iespēju virtuāli apmeklēt uzņēmumus un iestādes visā Latvijā, lai iepazītu sev interesējošo profesiju pārstāvja darba ikdienu.

 

Informāciju sagatavoja:

Guna Pričina

Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba

Informācijas daļas galvenā speciāliste

Tālrunis: 26577342; 67209913

guna.pricina@mil.lv