ZEMESSARDZES 34. KĀJNIEKU BATALJONS

 

Zemessardzes 34.kājnieku bataljona logo

 

 34.kājnieku bataljona  zemessargi ir patriotiski, profesionāli un gatavi aizsargāt Latviju.

 

Sazinies ar mums

ESI SAVAS ZEMES SARGS - STĀJIES ZEMESSARDZĒ!

RAKSTI UZ ESIZEMESSARGS@MIL.LV VAI ZVANI 1811

Iestājoties Zemessardzē, Tu apgūsi intensīvu pamatapmācības kursu vairāku nedēļu ilgā vasaras nometnē vai pusgada garumā reizi vai divas reizes mēnesī nedēļas nogalē. 

Apmācību periodā iemācīsies apieties ar strēlnieku ieročiem (AK-4, G-36, m/45, Sig-210, AKM, RPK, KSP-58, AT-4, M2CG), apgūsi pirmo palīdzību, militāros sakarus, topogrāfiju, ierindas mācību, reglamentus, lauka kaujas iemaņas, izdzīvošanu un nodaļas-vada līmeņa taktiku.

Tev būs iespējas fiziski un morāli pilnveidoties.

Zemessardzes 34. kājnieku bataljona uzdevumi

Zemessardzes 34. kājnieku bataljonā zemessargi apgūst lielgabalu un mīnmetēju apkalpes sadarbības principus, šaušanas datu skaitļošanu, artilērijas un mīnmetēju uguns novērošanu un koriģēšanu, uguns pozīciju piesaistīšanu apvidū un citas artilēristiem un mīnmetējiem nepieciešamās iemaņas.

Zemessardzes 34. kājnieku bataljons piedalās Nacionālo bruņoto spēku un Zemessardzes organizētajās mācībās, tāpat bataljona karavīri un zemessargi piedalās arī starptautiskajās mācībās un sniedz atbalstu valsts un pašvaldību institūcijām dabas un tehnogēno katastrofu seku likvidācijā, kā arī glābšanas un meklēšanas darbos.

Kā mūs atrast

Par mums

Latvijas Valsts Zemessardze dibināta 1991. gada 23. augustā saskaņā ar likumu "Par Latvijas Republikas Zemessardzi".