ZEMESSARDZES 46. KĀJNIEKU BATALJONS

 

Zemessardzes 46. kājnieku bataljona logo

     Zemessardzes 46.kājnieku bataljona zemessargi dien brīvprātīgi, apgūstot augstas profesionālās iemaņas savā brīvajā laikā. Pievienojies! Izcilība nerodas pati no sevis!

 

Sazinies ar mums

ESI SAVAS ZEMES SARGS - STĀJIES ZEMESSARDZĒ!

RAKSTI UZ ESIZEMESSARGS@MIL.LV VAI ZVANI 1811

Iestājoties Zemessardzē, Tu apgūsi intensīvu pamatapmācības kursu vairāku nedēļu ilgā vasaras nometnē vai pusgada garumā reizi vai divas reizes mēnesī nedēļas nogalē. 

Apmācību periodā iemācīsies apieties ar strēlnieku ieročiem (AK-4, G-36, m/45, Sig-210, AKM, RPK, KSP-58, AT-4, M2CG), apgūsi pirmo palīdzību, militāros sakarus, topogrāfiju, ierindas mācību, reglamentus, lauka kaujas iemaņas, izdzīvošanu un nodaļas-vada līmeņa taktiku.

Tev būs iespējas fiziski un morāli pilnveidoties.

Uzdevumi

Uzturēt augstu profesionalitāti un kaujas gatavību, regulāri paaugstinot kaujas spējas, lai nepieciešamības gadījumā veiktu valsts aizsardzības uzdevumus un sniegtu  atbalstu valsts un pašvaldības institūcijām;

Iesaistīties un sniegt atbalstu cīņā pret dabas un tehnogēno katastrofu postošo darbību ( mežu ugunsgrēki, plūdi utt.), likvidējot stihiju izrausītās sekas, sniedzot atbalstu iedzīvotājiem;

Sniegt atbalstu valsts un pašvaldību institūcijām likumpārkāpumu novēršanā, sabiedriskās kārtības un drošības garantēšanā.

Mūsu atrašanās vieta

Zemessargi mācās kopā ar Valsts policiju

Ugunskura iekuršana.