Galvenā virsseržanta Dagņa Kjahjara portrets uz Zemessardzes 51. kājnieku bataljona karoga fona

Dagnis Kjahjars

Zemessardzes 51. kājnieku bataljona virsseržants

Pakāpe
galvenais virsseržants

Galvenā virsseržanta Kjahjara moto: “Ja nevari mainīt situāciju, maini savu attieksmi pret to!”

Galvenais virsseržants Dagnis Kjahjars dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos uzsācis 1994. gadā kā obligātā dienesta karavīrs Zemessardzes štāba rotā.
Dienesta gaitā pildījis dažādus amatus Nacionālajos bruņotajos spēkos – no apsarga instruktora Valsts Prezidenta drošības dienestā un Militārajā policijā līdz vienības virsseržantam Zemessardzes 51. kājnieku bataljonā. Zemessardzes 51. kājnieku bataljona virsseržants no 2020. gada 1. augusta.
Galvenais virsseržants D. Kjahjars militāro izglītību ir ieguvis Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolā un ASV Armijas izlūkošanas skolā. 
Starptautisko operāciju pieredzi ieguvis, pildot Militārā policista pienākumus Kosovā 2000. gadā, kā arī pildot Tuvās apsardzes grupas komandiera pienākumus Afganistānā 2015. gadā. 
Novērtējot ieguldījumu Nacionālo bruņoto spēku attīstībā un priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, galvenais virsseržants D. Kjahjars 2019. gadā apbalvots ar Zemessardzes komandiera III pakāpes goda zīmi “Par kalpošanu tautai un Latvijai”. Dienesta laikā vairākkārt apbalvots ar Nacionālo bruņoto spēku komandiera, Zemessardzes un Militārās policijas komandiera apbalvojumiem.