Bruņoto spēku komandieris apmeklē Zemessardzes 4.Kurzemes brigādi

Latvijā
Informāciju sagatavoja
Preses nodaļa

Rīt, 27.februārī, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš darba vizītē apmeklēs Zemessardzes 4.Kurzemes brigādi.

Darba vīzīti Nacionālo bruņoto spēku komandieris sāks Dobelē ar Zemessardzes 51. kājnieku bataljona apmeklējumu, lai tiktos ar bataljona personālsastāvu un pārrunātu aktuālos ar bataljona attīstību saistītos jautājumus.

Vizītes laikā ģenerālleitnants L.Kalniņš apmeklēs Kuldīgā izvietoto Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štābu un tiksies ar tās komandieri pulkvedi Andri Riekstu, lai pārrunātu brigādes un tās bataljonu spēju attīstības projektu izpildes gaitu.

Jau ziņots, ka rīt, 27.februārī, Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štābu apmeklēs arī aizsardzības ministrs Artis Pabriks. Tāpat ministrs Kuldīgā tiksies ar Kurzemes izglītības pārvalžu vadītājiem un skolu direktoriem. Savukārt no plkst. 13.00 līdz 17.00 ikvienam interesantam Pilsētas laukumā, Kuldīgā būs iespēja apskatīt Nacionālo bruņoto spēku militārās tehnikas un ekipējuma izstādi. 

Zemessardzes 4.Kurzemes brigāde izveidota 1992.gada 30.jūnijā un ir viena no Zemessardzes četrām brigādēm. Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes pakļautībā ir trīs kājnieku bataljoni, viens nodrošinājuma bataljons un viens kaujas atbalsta bataljons. No 2017. gada 26.jūnija Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris ir pulkvedis Andris Rieksts.

Informāciju sagatavoja: 
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Majore Sandra Brāle
Tālrunis: 67335135, 29295730
E-pasts: sandra.brale@mod.gov.lv