Godina Zemessardzes atbalstītājus

26.02.2021
Atbalsts sabiedrībai
Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štābs

Šonedēļ Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde godina savus atbalstītājus – uzņēmumus, biedrības, pašvaldības un izglītības iestādes, kā atzinību par viņu ieguldījumu Zemessardzes stiprināšanā pasniedzot Aizsardzības ministrijas apbalvojumus.

“Zemessardzes atbalstītāju skaits ar katru gadu pieaug, un daudziem atbalsts Zemessardzei ir kļuvis par neatņemamu dzīves daļu, iesaistoties visaptverošas valsts aizsardzības īstenošanā. Apbalvojuma pasniegšana ir iespēja atskatīties uz kopīgi paveikto, lai stiprinātu Latvijas valsts drošību un aizsardzību,” uzsvēra Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis A. Rieksts.

 

liepaja

Aizsardzības ministrijas apbalvojumu “Goda raksts” Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes atbildības teritorijā saņem pieci aktīvākie un atsaucīgākie Zemessardzes atbalstītāji, kuri izvirzīti šajās nominācijās: “Uzņēmums, kas ir atbalstījis Zemessardzi kopumā”, “Uzņēmējs “Zemessardzes veterāns””, “Biedrība “Atbalsts zemessargiem””, “Uzņēmējs “Zemessardzes stiprinātājs”” un Mācību iestāde“ Izglītotājs par Zemessardzi””.

Ventspils Brīvdabas muzejs saņems apbalvojumu nominācijā “Uzņēmums, kas ir atbalstījis Zemessardzi kopumā”, A/S “Latvijas Valsts meži” Ziemeļkurzemes reģions – nominācijā “Uzņēmējs “Zemessardzes veterāns”, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sporta centrs – nominācijā “Uzņēmējs “Motivētājs””, uzņēmums “Bucher Municipal” – nominācijā “Uzņēmējs “Zemessardzes stiprinātājs””, Latvijas Universitātes Meža fakultāte – nominācijā “Mācību iestāde “Izglītotājs par Zemessardzi””.

 

delta

Tāpat 30 Kurzemes uzņēmumi, pašvaldības, izglītības iestādes un nevalstiskās organizācijas saņem pateicības rakstus par pērn sniegto atbalstu Zemessardzei.

 

Jau ziņots, ka februārī aizsardzības nozare apbalvos vairāk nekā 90 Latvijas uzņēmumus, pašvaldības, izglītības iestādes un nevalstiskās organizācijas, pasakoties par 2020. gadā sniegto atbalstu Zemessardzei.

zile

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes atbildības teritorijā Aizsardzības ministrijas apbalvojumus Zemessardzes atbalstītājiem pasniedz Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis A. Rieksts un bataljonu komandieri – pulkvežleitnants V. Vecvagaris, pulkvežleitnants J. Lakševics, pulkvežleitnants A. Zīle un majors A. Vācers.

ventspils

Uzņēmumi, iestādes un nevalstiskās organizācijas apbalvošanai tika izvēlētas, izvērtējot zemessargu sniegtās atbildes aptaujas anketās, kā arī Zemessardzes bataljonu komandieru ieteikumus.

Zemessardzes atbalstītāju godināšana jau ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju, ko Aizsardzības ministrija aizsāka 2017. gadā, lai pateiktos uzņēmumiem, iestādēm un organizācijām, kuras sniedz nozīmīgu ieguldījumu Zemessardzes stiprināšanā.

Informāciju sagatavoja:
Guna Pričina
Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba
Informācijas daļas galvenā speciāliste
Tālrunis: 26577342; 67209913
guna.pricina@mil.lv