Grobiņas un Pāvilostas novados notiks Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 44.kājnieku bataljona zemessargu apmācība

17.10.2019
Militārās mācības
Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štābs

19. un 20. oktobrī Grobiņas, Pāvilostas  novadu un Liepājas pilsētas teritorijā notiks Zemessardzes 4.Kurzemes  brigādes 44.kājnieku bataljona organizētā zemessargu apmācība.

Apmācību laikā zemessargi apgūs  paplašināti tādas tēmas, kā militārās tehnikas konvojēšana un eskortēšana, kā arī zemessargiem būs iespēja uzlabot fizisko sagatavotību un apgūt militārās pamatiemaņas.

Zemessardzes 4.Kurzemes brigāde aptver visu Kurzemes novadu un daļu Zemgales novada teritorijas. Brigādes pakļautībā atrodas štābs Kuldīgā, Zemessardzes 44.kājnieku bataljons Liepājā, Zemessardzes 45.kaujas nodrošinājuma bataljons Kuldīgā, Zemessardzes 46.kājnieku bataljons Ventspilī, Zemessardzes 51.kājnieku bataljons Dobelē un Zemessardzes 52.kaujas atbalsta bataljons Jelgavā.

Zemessardzē uzņem Latvijas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā – Pievienojies.

Lai vienkāršotu pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicinātu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem, darbu sācis arī Zemessardzes vienotais diennakts tālruņa numurs – 1811.

Uzzini vairāk par pieteikšanos Zemessardzei:
Zvani:  1811
Raksti: esizemessargs@mil.lv
Ieskaties: www.zs.mil.lv

Iedzīvotāju ievērībai!

Apmācību laikā notiks transporta pārvietošanās pa Grobiņas novada un Nīcas novada koplietošanas ceļiem un Latvijas Valsts Mežu teritoriju.  Nacionālie bruņotie spēki jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar sapratni izturēties pret Zemessardzes militārajām aktivitātēm.

Informāciju sagatavojusi:
Guna Pričina
Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba
Informācijas  daļas galvenā speciāliste
Tālrunis: 26577342; 63403645
guna.pricina@mil.lv