Gulbenes novada Galgauskas pagastā notiks militārās mācības

14.01.2022
Militārās mācības
Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 25.kaujas atbalsta bataljons

No 17. līdz 26. janvārim Gulbenes novada Galgauskas poligonā un tā apkārtnē notiks militārās mācības, nodrošinot ziemas izdzīvošanas kursa programmas apguvi Zemessardzes 25.kaujas atbalsta bataljona karavīriem.

Mācību laikā plānots izmantot salūtmunīciju un apgaismes raķetes, kas rada tikai troksni un gaismu, taču nekādi neapdraud cilvēku veselību un dzīvību.

Aicinām novada iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru pārvietošanos, un ar izpratni izturēties pret militāro mācību aktivitātēm. Mācību uzdevumiem izmantotās teritorijas vienmēr tiek atbilstoši sakoptas.

Nacionālo bruņoto spēku vienībās militārās apmācības process notiek atbilstoši valstī noteiktajiem Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem, kā arī tiek ievērotas Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās preventīvās un pretepidēmiskās instrukcijas.

Lai pievienotos Zemessardzei, kandidāti aicināti sazināties ar tuvāko Zemessardzes vienību, zvanot uz tālruņa numuru 1811, rakstot uz e-pasta adresi esizemessargs@mil.lv vai personīgi ierodoties vienībā. Uzzini vairāk tīmekļvietnē www.zs.mil.lv vai www.esizemessargs.lv.

25. kaujas atbalsta bataljona mācības