Notiks peldošo transportieru apkalpes mācības

27.08.2021
Militārās mācības
Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde

 

No 28. līdz 29. augustam Aizkraukles novada Kokneses pagasta Auliciemā notiks peldošo transportieru apkalpes kvalifikācijas uzturēšanas mācības.

Mācības organizē Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 54. kaujas atbalsta bataljona Tiltlicēju rota un to laikā ar amfībiju tiks pārvarēta Daugavas upe, lai uzturētu peldošā transportiera jeb amfībijas apkalpes kvalifikāciju. Šādas kvalifikācijas uzturēšanas mācības notiek ne retāk kā reizi gadā, tādā veidā pārbaudot bataljona spējas pārvarēt atklātas ūdenstilpes.

Aicinām iedzīvotājus nesatraukties, redzot mācību nolūkā pārvietojamies militāro transportu, zemessargus un karavīrus formas tērpos. Mācību laikā netiks lietoti ieroči, radīts troksnis un ierobežota iedzīvotāju pārvietošanās.

Peldosais transportlīdzeklis amfībija Daugavas upē

Zemessardzē uzņem 18 līdz 55 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu. Uz kandidātiem attiecas vairāki citi ierobežojumi, ar kuriem var iepazīties Zemessardzes mājaslapā sadaļā Prasības uzņemšanai vai zvanot uz Zemessardzes vienoto diennakts tālruņa numuru 1811.

Vairāk par dienestu Zemessardzē un bataljonu kontaktinformāciju iespējams noskaidrot Zemessardzes mājaslapā: www. https://www.zs.mil.lv/

 

 

           

Informāciju sagatavoja

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes

Informācijas daļa

Tālr.28326080

Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi