Zemessardzes 27. kājnieku bataljona zemessargi dod zvērestu

02.06.2020
Iestāšanās Zemessardzē
Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde

Svētdien, 31. maijā, Cēsīs, Lejas kapos, pie pieminekļa Pirmajā pasaules karā un Latvijas Atbrīvošanas cīņās kritušajiem karavīriem, notiks zemessargu zvēresta došanas svinīgā ceremonija.

Svinīgajā ceremonijā piedalīsies bataljona komandieris pulkvežleitnants Normunds Zaviļeiskis, bataljona virsseržants Vilnis Prazņicāns un jauno zemessargu ģimenes locekļi.

Zveresta ceremonija 27KB

Pēc zvēresta jaunie zemessargi uzsāks pamatapmācības kursu, ko iespējams apgūt vairākās nedēļas nogalēs vai intensīvā pamatapmācības nometnē, kas šogad Zemessardzes 2.Vidzemes brigādē notiks no 3. līdz 23.augustam.

Cēsu novads ietilpst Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes 27. kājnieku bataljona atbildības teritorijā, līdzās Amatas, Inčukalna, Jaunpiebalgas, Vecpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Limbažu, Krimuldas, Saulkrastu Siguldas, Sējas un daļai Salacgrīvas novada. Bataljona komandieris ir pulkvežleitnants Normunds Zaviļeiskis.

Zemessardzē uzņem 18 līdz 55 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu. Uz kandidātiem attiecas vairāki citi ierobežojumi, ar kuriem var iepazīties Zemessardzes mājaslapā sadaļā Prasības uzņemšanai.

Vairāk par dienestu Zemessardzē un bataljonu kontaktinformāciju iespējams noskaidrot Zemessardzes mājaslapā: https://www.zs.mil.lv/ vai zvanot uz Zemessardzes vienoto diennakts tālruņa numuru 1811.

 

 

Informāciju sagatavoja

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes

Informācijas daļa

Tālr.28326080

Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi