Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljons aicina pieteikties sacensībām «Zemessardze izaicina 2022»

22.09.2022
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona Komunikācijas nodaļa

plakats

23. septembrī, atzīmējot Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona 31. gadadienu, Jelgavā, Pasta salā notiks bataljona organizētas sacensības "Zemessardze izaicina 2022".

Sacensībām aicināts pieteikties jebkurš interesents no 16 gadu vecuma. Komandām četru cilvēku sastāvā būs jāveic dažādi militāra rakstura uzdevumi, tādā veidā uzzinot vairāk par Zemessardzi un veicinot dalībnieku interesi un izpratni par zemessargu ikdienu.

Dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas no Zemessardzes lauka virtuves, labākajām komandām – balvas no pasākuma atbalstītājiem un sadarbības partneriem.

Vairāk informācijas un pieteikšanās veidlapu meklē Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona Facebook lapā www.facebook.lv/52kab

Pieteikšanās līdz 15. septembrim. Komandu skaits ierobežots, nenokavē! Dalība pasākumā – bez maksas.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu visu Latviju. Lai iestātos Zemessardzē, zvaniet 1811 vai rakstiet esizemessargs@mil.lv. Papildu informācija par dienestu Zemessardzē www.zs.mil.lv vai www.esizemessargs.lv.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona

Komunikācijas nodaļas nodaļas speciāliste

Kaprāle Evita Hibšmane-Štube

Tālr. +371 25424404

evita.hibsmane@mil.lv