Zemessardzes orķestris aicina uz koncertuzvedumu "Mūsu zeme. Mūsu tauta"

27.07.2021
Pasākumi
Informāciju sagatavoja
Zemessardzes orķestris

koncerts

Sestdien, 21. augustā, no plkst. 12.00 līdz 17.00 Jelgavā notiks Zemessardzes 30. gadadienas svinības, kurās paredzēta militārā parāde, koncertuzvedums “Mūsu zeme. Mūsu tauta” un Zemessardzes vienību militārās tehnikas, ieroču un ekipējuma izstāde.

 Zemessardzes orķestra mūziķi aicina saņemt bezmaksas ielūgumus uz koncertuzvedumu “Mūsu zeme. Mūsu tauta”, kas notiks 21.augustā no plkst. 14.00 līdz 16.00 Jelgavas pils pagalmā.

Ielūgumi jau tagad saņemami elektroniski biļešu tirdzniecības platformā “Biļešu paradīze” https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/100566 Vietu skaits ierobežots!

Koncerta vēstījums balstīts uz to, ka Zemessardze nav tikai patriotisms, pienākums vai pārliecība. Tā ir domāšana, kas pāriet no paaudzes paaudzē. Tas ir Latvijas kods, kas ir latviešu tautā – vajadzība sargāt savu zemi un savu tautu.

Koncertuzvedumā iesaistīti tie Zemessardzes mūzikas un mākslas spēki, kuri vienmēr ir klāt gan Zemessardzes svētkos, gan ikdienā, radot to neredzamo tiltu starp ikvienu no sabiedrības un Latvijas profesionālajiem sargiem. Tie ir mūziķi, aktieri un citi mākslinieki, kuri no muzicēšanas brīvajā laikā nēsā Zemessardzes formas tērpu un apzinās – ja vajadzēs, es iešu sargāt savu zemi.

Koncertuzvedumā piedalīsies Zemessardzes orķestris, Zemessardzes koris “Stars”, Zemessardzes deju kopa “Bramaņi”, grupa “Dobeles zemessargi”, atzinību ieguvušie solisti – zemessargi Luīze Krasta, Jānis Igaunis un Atis Ieviņš, solisti Antra Stafecka un Jānis Stībelis, ar kuriem orķestrim bijusi veiksmīga sadarbība jau iepriekš, kā arī repa mākslinieks R.2.R.S., kurš pārstāv repa apvienību “Kreisais Krasts”, bet ikdienā ir Militārās policijas karavīrs. Koncertuzvedumu vadīs aktieris – zemessargs Gundars Silakaktiņš. Mākslinieciskais vadītājs – Nacionālo bruņoto spēku galvenais diriģents un Zemessardzes orķestra priekšnieks kapteinis Andis Karelis. Koncertuzveduma režisors – Valdis Pavlovskis.

Apmeklējot koncertu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

Lūgums būt saprotošiem un sekot valstī noteiktajām epidemioloģiskās drošības pasākumu aktualitātēm un izmaiņām. Aktuālā informācija būs pieejama: www.zs.mil.lv un Jelgavas pilsētas tīmekļvietnē www.jelgava.lv.