ZEMESSARDZES 25. KAUJAS ATBALSTA BATALJONS

 

 

25logo25. kaujas atbalsta bataljonā dienesta uzdevumus veic profesionālā dienesta karavīri vairākās vietās Vidzemē - pretgaisa un prettanku aizsardzības vienība atrodas Gulbenes novada Stāmerienā, artilērijas baterija ar pašgājējhaubicēm -  Valmierā.

 

Sazinies ar mums

PIVIENOJIES PROFESIONĀLĀ DIENESTA KARAVĪRIEM ZEMESSARDZES 2.VIDZEMES BRIGĀDĒ!

RAKSTI UZ rekrutesana@mil.lv VAI ZVANI 1840!

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes aicina Tevi pievienoties dienestam vienā no jaunākajām profesionālā dienesta apakšvienībām bruņotajos spēkos - Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljonā. 

Izvēloties profesionālo dienestu, karavīri iegūst stabilitāti, konkurētspējīgu un motivējošu atlīdzību, sākot no 900 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas, kā arī plašas sociālās garantijas, tai skaitā valsts apmaksātu veselības aprūpi un garantētu izdienas pensiju, kas var sasniegt līdz pat 80% no saņemtā atalgojuma, karjeras izaugsmi, bezmaksas apmācību specialitātē, svešvalodās un citās dienestam nepieciešamās jomās, darbu komandā mācībās Latvijā un ārvalstīs, tai skaitā arī starptautisko operāciju rajonos. Karavīru bērnus ir tiesības ārpus kārtas iekārtot pirmsskolas izglītības iestādēs.

Ar pamatprasībām, pieteikšanās kārtību un atlasi studijām aizsardzības akadēmijā var iepazīties bruņoto spēku tīmekļvietnes www.mil.lv sadaļā “Kļūsti karavīrs”.

 

Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljona uzdevumi

Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljona pamatuzdevums ir attīstīt jaunās un uzlabot esošās bataljona kaujas spējas un iemaņas, lai stiprinātu Nacionālo bruņoto spēku reaģēšanas spējas un veicinātu efektīvu un visaptverošu Valsts aizsardzības uzdevumu izpildi Vidzemes reģionā, dalību starptautiskajās operācijās un atbalstu valsts, pašvaldību un civilajām institūcijām.

Saskaņā ar apmācību plānu, Zemessardzes 25.kaujas atbalsta bataljonā aktīvi tiek organizēta bataljona karavīru apmācība.

Kā mūs atrast

Par mums

Latvijas Valsts Zemessardze dibināta 1991. gada 23. augustā saskaņā ar likumu "Par Latvijas Republikas Zemessardzi".